Sarıyer Ofis Taşıma

Sarıyer Ofis Taşıma Taşımaya karar verdiğiniz zaman  uygun bir zaman randevulaşarak  ofisiniz ziyaret edilerek eşyalarınızın detaylı ekspertizi yapılır.
Ofisinizi ziyarete gelen eksper sizlere nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini detaylı anlatarak beraber çalışma planı hazırlanır. Bu plan çerçevesinde büro ofis eşyalarınız taşınmaya başlanır.
SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT
Ofis taşımaları eşyaların azlığı ve çokluğuna göre gruplandırılarak kaç günde taşınması gerektiği belirlenir. Bu durumua göre eğer eşyalar çok ise taşıma işleminden 1 yada 2 gün öncesinden her çalışanın masasındaki eşyalar ayrı kolilere konularak bölüm bölüm kolileme ypılır . bu şekilde  eşyalar daha kısa sürede taşınırken taşınma daha hızlı ve düzenli bitmiş olur.
SARIYER Nakliyat Taşıma Günü Neler YAPILMALI
Ofisinizin taşınma günü personellerimiz tüm mobilya aksamlarını söktükten sonra  paketleme işlemi yapılır. Eşyalarınızın hasarsız taşınması adına tüm paketlemeyi özel pketleme ile gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız paketlendiktan sonra araca yüklenerek taşınılacak yere sevkedilir arzu edilirse sigorta yapılır.
Sarıyer Ofis Taşıma Yeni ofisinize gelindiğinde eşyalarınız taşınırken bir yandan da mobilyaların montaj işlemleri yapılır. Eşyalarınız sizlerin istediği odaya taşınması ve yerleştirilmesi itinalı bir şekilde gerçekleşir. Daha öncede hazırlanan koliler  sayesinde  istenilen odalara yerleştirilir.
istanbul nakliyat |evden eve